Pytania do autorów

W tym miejscu daliśmy możliwość kontaktu z autorami zadań dla poszczególnych kwalifikacji.

Zgodnie z informacjami formularz pytań do autorów był aktywny od dnia 16 listopada (środa) do 26 listopada 2023. W związku z faktem, że termin ten upłynął, nie ma już żadnej możliwości kontaktu z autorami zadań.Zanim wypełnisz formularz prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

1. Szanujmy swój czas - starajmy się zatem kierować wyłącznie uwagi/wątpliwości/pytania MERYTORYCZNE bez posługiwania się ogólnikami. Zamiast napisać, że np. "zadanie było źle sformułowane" - wskaż, do którego punktu masz wątpliwości i przytocz źródło. Niech korespondencja ma charakter konstruktywnej wymiany opinii.

2. Przekazujmy swoje uwagi w sposób kulturalny z szacunkiem do drugiej strony - bez chamstwa, ignorancji czy udowadniania większej wiedzy.

3. Zdajemy sobie sprawę, że ilu nauczycieli tyle opinii. Każdy jest fachowcem swojego przedmiotu - każdy mógłby coś zrobić inaczej, lepiej, precyzyjniej, łatwiej czy trudniej itd. Zawsze również łatwiej ocenia się pracę innych. Pamiętaj, że autorzy to też ludzie z doświadczeniem, którym również mimo rzetelnego sprawdzenia coś może umknąć. Znamy przecież przypadki, że w arkuszach zadań CKE zdarzały się błędy, a klucze oceny były weryfikowane po ich odbyciu się. Bądźmy wyrozumiali.


UWAGA!!! Poniższy formularz służy wyłącznie do przesyłania kwestii merytorycznych do autorów zadań a nie technicznych. Sprawy techniczne (np. jakiś plik nie otwiera się) prosimy zgłaszać na adres kontakt@egzaminzawodowy.com.pl

Wybierz kwalifikację
Treść zapytania
Twoje imię i nazwisko
Twój e-mail

O egzaminach

Warunki uczestnictwa

FAQ

Edycja Jesień 2023

Dostęp do arkuszy

Archiwum arkuszy

Pytania do autorów

Kontakt

stat4u Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl All rights reserved.