Warunki uczestnictwa

Spis kwalifikacji dla jesiennej edycji 2023 znajduje się tutaj

Aby wziąć udział w jesiennej edycji 2023 r. Ogólnopolskiego Próbnego Egzaminu Zawodowego należy:


1. Maksymalnie do dnia 15 listopada 2023 r. (środa) przesłać na adres:

zgloszenie@egzaminzawodowy.com.pl zgłoszenie zawierające następujące informacje:

- nazwa i adres szkoły
- zaznaczenie kwalifikacji, w jakich szkoła będzie uczestniczyć: np. EKA.04, HGT.08, INF.02 itp.
- imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego dla danej kwalifikacji (jeden nauczyciel dla jednej kwalifikacji) oraz jego/jej adres email, na który przesłane będzie hasło dostępu do arkuszy egzaminacyjnych i klucze zadań)

UWAGA! Ważne, aby zwrócić szczególną uwagę na poprawność adresów email - wystarczy błąd jednej literki, aby wiadomość nie doszła

- informacja - czy szkoła będzie życzyła sobie fakturę VAT za opłatę wpisową: (TAK - wówczas proszę podać dane lub NIE - nie potrzebujemy FV)
UWAGA! - W przypadku szkół, które będą życzyły sobie fakturę VAT, zostanie ona wysłana emailem od razu po potwierdzeniu zgłoszenia (z terminem płatności 14 dni - do opłacenia przez szkołę). Przesłanie faktury VAT jest równoznaczne z obowiązkiem uiszczenia płatności kwoty na niej wskazanej.

UWAGA!! Przesłanie zgłoszenia oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych (imię i nazwisko i adres email) zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem arkuszy egzaminacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do organizacji Ogólnopolskiego Próbnego Egzaminu Zawodowego.

Powyższe punkty prosimy wpisać w treści emaila, a nie załącznikach typu word, pdf czy excel (usprawnia nam to wyszukiwanie zgłoszeń).


Najprostsze zgłoszenie może wyglądać następująco - przykład:

Szkoła Ponadgimnazjalna nr 5, ul. Mickiewicza 24, 00-950 Warszawa
- HGT.06 - Adam Nowak - a.nowak@wp.pl
- SPL.o1 - Krystyna Sienkiewicz - k.sienkiewicz@gmail.com
- INF.03 - Anna Krzykowska - anka50@interia.pl
Szkoła prosi o wystawienie faktury VAT na dane: (dane do faktury VAT) lub Szkoła nie wymaga faktury VAT.


2. Do dnia 15 listopada 2023 (środa) wpłacić na konto bankowe opłatę wpisową w wysokości zgodnej ze zgłoszeniem. Za tą opłatę szkoła otrzyma
stworzone specjalnie pod tą edycję arkusze z zadaniami (zadanie pisemne oraz zadanie praktyczne) oraz odpowiedzi i klucze oceniania. 

Opłata wpisowa niezaleznie od liczny kwalifikacji wynosi 60 zł brutto za jedną kwalifikację

Przypominamy, że jest to opłata jednorazowa od szkoły, a nie od ucznia biorącego udział w egzaminie. Oznacza to, że bez względu na liczbę uczniów zgłoszonych przez szkołę do udziału w egzaminie (10 uczniów, 70 uczniów czy 150 uczniów) z danej kwalifikacji (np. HGT.03) - szkoła zapłaci tylko 60 zł.


Zatem jeżeli szkoła zgłasza udział w jednej kwalifikacji wpłaca 60 zł, w dwóch kwalifikacjach 120 zł, w trzech - 180 zł, w czterech - 240 zł itd.

KONTO BANKOWE DO WPŁAT
PKO BP - nr 94 1020 1752 0000 0202 0065 9615
Woliński & Hotel  ul. Leszczyńskiego 11/6, 82-300 Elbląg

BARDZO WAŻNE!!! W tytule przelewu prosimy o podanie tylko numeru naszej faktury VAT lub jeżeli szkoła nie chce faktury - NAZWY SZKOŁY i MIASTA oraz symbol kwalifikacji, w której bierze udział np. HGT.08  itp. Ułatwi nam to identyfikację wpłat i szkół.


3. W związku z tym, że serwis EgzaminZawodowy.com.pl jest medium elektronicznym - szkoły wyrażają zgodę na otrzymanie faktur VAT drogą elektroniczną na adres email podany w zgłoszeniu.

Wszelkie wątpliwości lub pytania oraz odpowiedzi na nie zgromadziliśmy w dziale FAQ czyli często zadawane pytania. Zachęcamy do odwiedzenia tego obszaru i zapoznania się z wszelkimi zawartymi tam informacjami - pomocnymi szczególnie dla osób, które jeszcze nie uczestniczyły w naszym Ogólnopolskim Próbnym Egzaminie Zawodowym a chciałyby nadesłać swoje zgłoszenie.

O egzaminach

Warunki uczestnictwa

FAQ

Edycja Jesień 2023

Dostęp do arkuszy

Archiwum arkuszy

Pytania do autorów

Kontakt

stat4u Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl All rights reserved.