Konkurs dla technika hotelarstwa i technika organizacji turystyki

KONKURS DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKÓŁ O PROFILU HOTELARSKO-TURYSTYCZNYM

Serwis EgzaminZawodowy.com.pl - pomysłodawca Ogólnopolskiego Próbnego Egzaminu Zawodowego wraz z serwisem www.Hotelexplorer.pl organizuje konkurs dla uczniów i nauczycieli szkół o profilu hotelarsko-turystycznym o tematyce „Najsławniejsi w historii hotelarze świata”.

UWAGA! Nie wymagamy wiedzy specjalistycznej czy specjalnego przygotowania. Konkurs przygotowany w sposób lekki i z przymrużeniem oka, bardziej na zasadzie „ciekawostki branżowej”,  ma stanowić formę rozrywki i odskoczni od codziennej nauki czy pracy. Gwarantujemy, że szanse na wygraną są równe i zwycięzcą konkursu wcale nie musi zostać nauczyciel.

ZAŁOŻENIA KONKURSU

Konkurs organizowany jest wśród uczniów i nauczycieli szkół o profilu hotelarsko-turystycznym z obszaru całego kraju.

Konkurs jest dobrowolny, a uczestnictwo w nim bezpłatne. Może wziąć w nim udział każdy. Nie wymagamy żadnej rejestracji, nadsyłania zgłoszeń, ani dokonywania opłat za wpisowe.

Nie trzeba w tym czasie przebywać w szkole i nikogo kontrolować (aby nie ściągał). W konkursie można brać udział z domu, z pracy, ze sklepu, podwórka… Wystarczy dostęp do internetu i własny profil na Facebooku.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza wyrażenie zgody uczestnika na opublikowanie jego imienia i nazwiska oraz szkoły i miasta, z którego pochodzi w gronie zwycięzców na profilu HotelExplorer.pl na Facebooku.

PRZEBIEG KONKURSU

Uczestnik konkursu, aby wziąć w nim udział musi najpierw polubić na Facebooku profil serwisu hotelarskiego - Hotelexplorer.pl (można go odszukać w wyszukiwarce na Facebooku)

W dniu 12 listopada 2021 r. (piątek) dokładnie o godzinie 20.30 na profilu HotelExplorer.pl na Facebooku pojawi się specjalny post z zagadnieniami nawiązującymi do najsławniejszych hotelarzy w historii.

Zadaniem uczestnika jest wpisanie w komentarzu pod postem wyłącznie jednej z dwóch liter przy każdym z zagadnień, tj. P lub F, gdzie:
- P – czyli PRAWDA – gdzie wszystkie wskazane fakty pokrywają się z rzeczywistością
- F – czyli FAŁSZ – gdzie chociaż jeden wskazany fakt nie nieprawidłowy
Odpowiedzi przybiorą zatem formę np. 1. P, 2. F, 3. F, 4. P itd.

WAŻNE! Uczestnik może zamieścić tylko jeden komentarz z odpowiedziami. Każdy kolejny komentarz nie będzie oceniany.

ZWYCIĘZCY I NAGRODY

Konkurs trwa do 19.11.2021 (piątek) do godz. 20.30

Zwycięzcami konkursu zostanie pięć pierwszych osób, które poprawnie wskażą wszystkie zagadnienia.

Jeżeli do czasu zakończenia konkursu uzyskamy mniej niż pięć kompletów poprawnych odpowiedzi, zwycięzcami będą tylko te osoby, które wskazały wszystkie właściwe.

Poprawne odpowiedzi oraz listę zwycięzców opublikujemy 20.11.2021 r. (sobota) o godz. 15.00 w oddzielnym poście na profilu HotelExplorer.pl na FB.

Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody książkowe, które zostaną przesłane pocztą po wcześniejszym kontakcie ze zwycięzcami.

STRATEGIA

Uczestnik w trakcie trwania konkursu – po poznaniu zagadnień - może korzystać z wszelkich dostępnych materiałów (książki, notatki, internet it.). Może on zatem starać się odszukać interesujące nas fakty i dopiero potem zapisać odpowiedzi, albo po prostu strzelać odpowiedzi – pamiętając, że:
- drugiej szansy na odpowiedź już nie ma,
- nie mamy pewności, że odpowiedzi zamieszczone wcześniej przez kogoś innego są właściwe

Konkurs może zatem trwać 7 dni, ale może i faktycznie zakończyć się po 20 minutach – jeżeli uzyskamy pięć kwalifikowanych odpowiedzi.

***

Liczymy na to, że znajdą się u Państwa osoby chętne, gotowe wziąć udział w naszym konkursie.

Serdecznie zapraszam
Robert Woliński


O egzaminach

Warunki uczestnictwa

FAQ

Edycja Jesień 2023

Dostęp do arkuszy

Archiwum arkuszy

Pytania do autorów

Kontakt

stat4u Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl All rights reserved.